Herní Ostrov » Sportovní Hry » BMX
8.3 / 10 - 4678

BMX

BMX je nebezpečné, každý to ví. Jste skutečný vzrušení o azyl, ale nechcete riskovat rozbití všechny své kosti a strávit zbytek svého života na invalidním vozíku? Zkuste tyto on-line BMX hry. Závod, senzace a skočit si cestu přes různé úrovně, to vše s extrémními výzvami!

Jízda na kole BMX a provádění kaskadérských kousků může být zábavné, ale i trochu nebezpečné. S našimi flash hrami BMX se ale nemusíte bát, že se zraníte. Závodní hry jsou zábavné, ale když přidáte prvek skoků a nebezpečných kousků, dostanete velkolepou videohru. To je případ našich her Stunt Bike, jež si můžete bezplatně zahrát online.
Ve hřeExtrémní BMX jezdíte na kole na rampě a provádíte různé kousky. Čím lepší kousky předvedete, tím víc bodů získáte. Jste-li hodně dobří, můžete získat hodně bodů v jednom z žebříčků. Nebude-li vám tato hra vyhovovat, zkuste BMX Park nebo Závod kol: dobré jsou obě. Pokud máte rádi skákání na kole, naše flash hry BMX vás dobře pobaví. Nejlepší na nich je, že je můžete hrát zdarma online. Pokud máte rádi závodní kola a provádíte rádi kousky na rampě, jistě si v této kategorii nějakou hru oblíbíte. Dokážete projet všechny dráhy až cíle?