Herní Ostrov » Akční Hry » Střelba » Běž a střílej
8.8 / 10 - 8651

Běž a střílej

Tyto hry jsou o akci! Udělat si cestu přes úrovních s nekonečným proudem, kteří chtějí více, zabít vás! Nezáleží na tom, že je hra zasazena do minulosti nebo do vzdálené budoucnosti, všichni jsou rychlé a akční!

Naše flashové „chodičky-střílečky“ jsou skvělé 2D procházecí hry ze starých časů. Pokud jste hráči plošinovek a chcete si zahrát, ačkoliv zrovna nejste u své konzole, naše sbírka nejlepších 2D stříleček vás zabaví spoustou dynamické řeže. Začněte třeba s Thing Thing 4. V ní jste nestvůrou, ale máte šanci pomstít se lidem, kteří vás vytvořili. Od jiných tuto hru odlišuje možnost přizpůsobit svoji postavu. K vítězství v ní musíte pobít všechny nepřátele a vyčistit všechny úrovně. Další hrou z této řady je Thing Thing Arena 3, v níž ale jde spíše o souboje v aréně.
RazeRaze
88%
Ve vzrušující plošinovce Plazma Burst musíte během pohybu z jedné strany na druhou zastřelit všechny nepřátele. Tato hra ale má v rukávu i pár překvapení. Při jejím hraní určitě nezapomeňte dávat pozor na drobnosti, abyste dosáhli nejvyššího skóre. Pokud jde o chodičky-střílečky ve Flashi, které si můžete zahrát na internetu zadarmo, máme vše, co potřebujete. Rozhlédněte se a najděte si nejlepší plošinovku, kterou si pak můžete zahrát od začátku až do konce. Dokážete nějakou z nich skutečně dohrát? Přišel čas to zjistit.
ZayoZayo
85%
CQCCQC
82%