Herní Ostrov » TV & Filmy » Avatar hry
8.5 / 10 - 10082

Avatar hry

Objevte v sobě vládce větru. Spojte se s Aangem a poražte nepřátele, kteří se vám, postaví do cesty. Je fantastické, jak vládnete větru. Postupně ovládnete všechny živly.

Flash hry Avatar jsou populární z dobrého důvodu: poskytují jednu zábavnou hru za druhou. Skutečnost, že řada nabízí více než jednu hru, něco vypovídá o její popularitě. Komiks téhož názvu je rovněž oblíbený, ale zdá se, že možnost řídit známé postavičky ve videohře je hodně lákavá.

Avatar Arena je založena na Avatar: The Last Airbender. Ve hře vstoupíte do arény, kde dojde k bitvě. Nebojte se, máte šanci postupovat na vyšší úrovně a získávat lepší brnění a zbraně. Pokud jste opravdu dobří, můžete se dostat až do finálového kola. Nebudeme vám prozrazovat překvapení, na něž narazíte. I kdybyste nebyli zrovna fanoušky kresleného seriálu, můžou vám tyto hry přijít dobrodružné a velmi zábavné. Další dvě populární hry v této kategorii jsou Avatar Fortress Fight 2 a Avatar Fortress Fight. Obě představují skvělý způsob, jak trávit čas a vychutnat si bohatý svět komiksu. Nejlepší ovšem je, že naše flash hry Avatar jsou bezplatné, takže můžete hrát, dokud v nich všech neuspějete a vaše jméno se neocitne na tabuli vítězů.