Herní Ostrov » Akční Hry » Asteroidy
8.6 / 10 - 2831

Asteroidy

Tyto asteroid hry jsou založeny na 1979 klasických Asteroidy od Atari.Cíl těchto her je jednoduché, zničit asteroidy propad směrem k sobě.Cíle můžu být jednoduché, ale tyto hry nejsou. Užijte si tyto moderní verze online her klasické v každém době !

Nemusíte nám sdělovat svůj věk, ale pokud si vzpomenete na klasickou videohru od Atari z roku 1979 Asteroids, potěší vás, že nabízíme kompletní výběr nejlepších flash her Asteroids. A – to je na tom nejlepší – nemusíte do počítače sypat mince, abyste si zahráli! Tato hra je v mnoha ohledech jednoduchá, ale je tu dodnes, protože sbírat v ní body je mimořádně zábavné.
Podaří-li se vám proniknout na tabuli vítězů Asteroids, jde vám to dost slušně. Tyto typy her jsou oblíbené u hráčů všech věkových kategorií. Jsou zdánlivě jednoduché, ale ve skutečnosti jsou tyto hry jednoduché a těžké zároveň. Můžete se pohybovat jen v několika směrech, ale když se asteroidy rozbijí na menší kousky, může být těžké držet krok se vším, co se na monitoru najednou začne dít. Nacvičit to můžete s našimi flash hrami Asteroids, protože jsou k dispozici zdarma k hraní online. Ať už si zahrajete jen jedno kolo nebo budete rozbíjet asteroidy a kosmické lodě celé hodiny, nebudete vás to stát ani halíř, což je fajn. Oblíbené verze zahrnují Bubble Tanks 2, Hover Phoenix a End Space.