Herní Ostrov » Logické Hry » Aqua Energizer
8.3 / 10 - 2459

Aqua Energizer

Zatlačte koule přes úrovně a dávejte pozor, aby jste nezničil své šance na jeho vyplňování. Musíte být dost chytrý, aby úspěšně dokončit tyto puzzle hry. Nikdy nás nezklame!

K dispozici je mnoho her z řady Logické Hry, ale flash hry Aqua Energizer mají podle nás výlučné postavení. Úkol je prostý: tlačíte kuličky přes různé úrovně, jež jsou čím dál obtížnější. Upozorňujeme, že tyto hlavolamy nejsou pro každého. Musíte být chytří, chcete-li je dokončit, zejména ty nejtěžší úrovně. Máte na to?

Chcete-li to zjistit, můžete začít s Jeskyně pokladů, jež je jednoduchá. Prostřednictvím klávesnice se pohybujete, provádíte výkopy a sbíráte různé předměty a poklady. Pokud si myslíte, že je to snadné, jste na omylu. I když můžete prvních pár úrovní zvládnout bez problému, pozdější úrovně už budou náročnější. Ne každému se podaří zvládnout všechny úrovně. Máte na to? Obě hry, Gold Panic i Acno's Energizer, jsou dalšími příklady skvělých flash her Aqua Energizer, které pro vás máme k dispozici. Nejlepší na nich je, že jsou všechny zdarma. Proč plýtvat penězmi na luxusní počítačové hry, když si můžete dosyta zakoulet při bezplatném hraní on-line. Pokud máte čas, my máme hry, jež vás zabaví!