Herní Ostrov » Hry pro Děti » Vzdělávací » Abecední Hra
8.2 / 10 - 542

Abecední Hra

Tyto hry jsou ideální pro toho, kdo se chce naučit abecedu - nebo si ji jen procvičit. Jsou zábavné, ale i vzdělávací. K dokončení některých her budete muset umět celou abecedu, při hraní jiných budete moci soupeře porazit, a přitom se abecedu učit. Vždy se ale dobře pobavíte.

Naučit se číst nemusí být těžké. S našimi flashovými hrami s tématikou abecedy se vaše dítě určitě něco naučí, a přitom se ještě bude bavit. V této kategorii máme celou spoustu různých her, takže si něco určitě vybere každý, kdo se potřebuje naučit abecedu nebo si ji procvičit. Ve hře Alphabet Shoot je učení písmen zábavné, protože je to spojeno se hrou, v níž musíte sestřelovat nepřátele. Je určena pro menší děti, lze ji hrát na internetu zadarmo a je to skvělý způsob, jak si děti mohou tříbit své jazykové schopnosti.

Další výbornou abecední hrou ve Flashi, kterou si můžete na internetu zahrát, je Alpha Drive. Aby v ní děti získaly všechny známky, musejí znát písmena. Hraje se velmi snadno, je ale výbornou učební pomůckou pro každého, kdo se snaží naučit abecedu, nebo si ji procvičit. Zábavná hra na hledání skrytých předmětů s tématem abecedy je Rumble in the Jungle. Každý, kdo se učí číst, si určitě oblíbí zábavný způsob, jakým se může učit v této hře! Je to částečně hlavolam a částečně školní lekce a to je výborný způsob, jak se děti mohou učit a zároveň bavit.