Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Reakční Hry » Ať tě nechytí
8.6 / 10 - 854

Ať tě nechytí

Pokud jste typ rafinovaný, budete milovat tyto hry. Chcete-li získat body, musíte být velmi opatrní, aby vás nechytil váš nepřítel. To může být učitel nebo zaměstnanec banky. Šplhejte se přes tyto hry, aniž by vás někdo viděl!

Naše Flash hry Ať tě nechytí jsou vynikajícím způsobem trávení času. Některé dokonce dodají šmrnc vaší zábavě v křesle – všechno zdarma, když hrajete online. Od atentátníků, přes studenty, kteří se snaží vyklouznout ze třídy, až k pracujícím, kteří se snaží prchnout z kanceláře – si budete moci užít pár dobrodružství při pokusu nenechat se chytit.
Být nenápadný je vynikající dovednost pro naše Flash hry typu Ať tě nechytí, ale musíte si taky promyslet strategii a taktiku. Jenom když zvládnete obojí, budete moci setřást všechny nepřátele – i když jde o vašeho ředitele nebo učitele. I s malou praxí se dokážete prokousat i těmi nejnáročnějšími závěrečnými úrovněmi. Pokud nevíte, kde začít, můžete si vybrat hru Ultimate Assassin 2, která je vynikajícím místem pro začátek v této kategorii. Obě – Porblémy u zkoušek i Útěk z vězení jsou vynikajícím způsobem zabíjení času, když se snažíte uniknout před virtuálním nebezpečím tak, že se vyplížíte. Nenechat se chytit nebylo nikdy zábavnější! Vyzkoušejte některou z her v této kategorii ještě dnes a podívejte se, co znamená vyhrát hru tím, že se nenecháte objevit.