Herní Ostrov » Sportovní Hry » Barové Sporty » Šipky
7.9 / 10 - 1828

Šipky

Když se řekne Šipky, většina lidí si myslí na tlustých britských mužů s námořnickým tetováním a pivem v ruce. Nicméně, Šipky se staly velmi populární a dokonce jich můžete hrát online. Máte spolehliví hru, která udělí z vás šampion ve Šipky? Najdete ji tady!

Naše flash hry z řady Šipky vám umožní vzrušení a sportovní zážitek jako při hraní skutečných šipek bez jakéhokoli rizika, že by se někdo zranil. Házet šipkami můžete z pohodlí svého počítače kdykoli. Máme pro každého něco: od detailních simulací až k hrám, v nichž jde spíš o zábavu než přesnost. Nejlepší je, že vás to nebude stát ani korunu.

Jeden z našich nejoblíbenějších titulů v kategorii flash Šipek je Darts Sim. V ní hrajete proti počítači a výhra vám umožní průnik do jiné oblasti. Můžete si vybrat ze čtyř různých postav a stylů hry. Šipky házíte za pomoci myši, takže budete potřebovat trochu zručnosti. Ale s trochou praxe se to jistě naučíte. Není-li pro vás tato hra to pravé ořechové, doporučujeme Šipky 301 nebo 501 nebo Terč, další dvě populární hry, které můžete hrát online zdarma. Obě nabízejí vzrušení z hraní v pohodlí, máte-li po ruce počítač. Hrát šipky on-line je skvělý způsob, jak se uvolnit.