Herní Ostrov » Deskové Hry » Šachy
8.5 / 10 - 10657

Šachy

Jste chytřejší a strategičtější než soupeř? Tlačte svůj mozek k limitu v těchto náročných šachových partií. Přechytračte své soupeře a můžete být další Bobby Fischer!

Šachy jsou klasickou strategickou hrou, jež je dodnes populární, a to zejména ve své on-line podobě. S naší kolekcí šachových flash her, které můžete hrát zdarma, můžete oprášit své dovednosti, trénovat a stát se mistrem. Ať už si za hrajete proti počítači nebo v rámci některé z našich multiplayerových her, dostane se vám inteligentní zábavy. A nejlepší na tom je, že tyto flash hry můžete hrát zdarma on-line.

Ač se můžou šachy někomu jevit jako jednoduchá hra, realita je taková, že musíte mít dobrou taktiku, chcete-li vítězit. S naší bezplatnou on-line flash hrou Chess si můžete pořádně zatrénovat a osvojit si hru natolik, abyste se stali mistrem. Čím víc budete hrát, tím líp vám to půjde. Chcete-li si pořádně procvičit mozek, toto je skvělý způsob, jak na to. K oblíbených šachovým videohrám patří Multiplayer Chess, Flash šachy 3 a Flash šachy 2. Nepochybujeme, že vás dobře zabaví jakákoli z nich. A pokud ne, máme k dispozici mnoho dalších her. Pokud jde o šachové flash hry, máme to, co chcete – a trochu víc. Věž bere královnu. Šach-mat!