Herní Ostrov » Simulační Hry » Podnikatelské Hry » Řízení firmy
8.9 / 10 - 6495

Řízení firmy

Sestavte si svůj vlastní podnikání v těchto hrách Společnosti. Spusťte myčku, vytvořit si vlastní hotel nebo vytvořte si vlastní zábavní park. Ujistěte se, že pomocí peníze Vaše firma bude úspěšná! Užijte si to!

Chcete řídit svoji firmu jako generální ředitel nebo rozhodující manažer? Teď si to díky naší sbírce nejlepších firemních her ve Flashi můžete zkusit. Od malých prodejen přes velké továrny a ještě větší firmy, máme něco pro každého hráče. A nejlepší je, že si to všechno můžete zahrát na internetu úplně zdarma. Jedním z oblíbených titulů v této kategorii je Letovisko krásek, v němž se ujímáte vedení salonu krásy. Dokážete se postarat, aby byli všichni zákazníci spokojení? Tahle simulace zaměstnání je velice zábavná. A pokud se vám hra zalíbí, stálo by za to zvážit kariéru v pohostinském průmyslu!
Další skvělou firemní hrou ve Flashi, kterou si můžete zahrán online, je Marina. V ní máte na starost přístav. Kolik peněz dokážete vydělat? Dokážete se stát jedničkou v oboru? Teď to můžete zjistit. Tato hra vás může bavit celé hodiny. Mezi leteckými simulátory by se vám mohla líbit hra Now Boarding. Některé její úrovně jsou náročné, ale pokud umíte zachovat chladnou hlavu a jasně myslet, dokážete se dostat až na konec. Porozhlédněte se v této kategorii a uvidíte, že máme firemní simulace pro každého.