Herní Ostrov » Simulační Hry » Podnikatelské Hry » Řízení farmy
9.6 / 10 - 65535

Řízení farmy

Víte, co to znamená být farmářem? Vypěstujte největší úrodu, chovejte nejhezčí koně a starejte se dobrou o své stádo ovcí. Život pro něho může být obtížný, když budete muset dávat pozor na pytláci a divoká zvířata. Spusťte svou farmu a ujistíte se, že zvířata se mají rády a že jste nejlepší farmář!

Chcete sázet a sklízet spoustu různých plodin, aniž byste se u toho zapotili? Naše skvělé farmářské simulace ve Flashi vám dají všechno, co si přejete – a ještě něco navíc. Dali jsme si záležet, abychom našli ty nejlepší flashové farmářské hry, které si můžete na internetu zahrát. Ať se vám líbí jakýkoliv styl hry, v této kategorii určitě něco najdete. Ve hře Family Barn se musíte starat o rodinné hospodářství. Dokážete zvládnout všechny podrobnosti, abyste se dostali až na konec této hry? Tahle farmářská hra je návyková a zároveň dokáže být zábavná.
Hledáte-li něco v trochu větším měřítku, zkuste Smiley Deco Farm Field. V této hře máte na starosti celou farmu a musíte stavět budovy, sázet plodiny a mnoho dalšího. Najdete zde spoustu detailů, díky níž jde o poměrně náročnou a hlavně zajímavou hru. Dalším jednoduchým, ale zábavným simulátorem farmy je Goodgame Farmer. Zde máte na starosti orání polí, setbu plodin a poté sklízení úrody. Zní to jako hromada práce, ale je zábavné vidět, jak ze semínek postupně vyrůstají rostliny. Dokážete se v této hře dostat až na konec?