Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Reakční Hry » Čtyřvteřinové šílenství
8.6 / 10 - 375

Čtyřvteřinové šílenství

Máte čtyři vteřiny na dokončení každé hry! Soustřeďte se, zhluboka se nadechněte a pokuste se zjistit, co dělat tak rychle, jak je to možné!

S našimi Flash hrami vyžadujícími rychlou reakci budete schopní otestovat své reflexy a dokonce je ještě zlepšit. Rychle! Myslete rychle! Pokud máte dobré reflexy a chcete vidět, jak si vedete ve srovnání s ostatními, dají vám tyto hry, co potřebujete. Kteroukoli z nich můžete hrát online zdarma. Věnujte čas vyhledání takové, kterou si chcete zahrát, protože jak začnete, budete se muset pohybovat rychle, abyste neztratili tempo!
ObeyObey
73%
Skóre jednotlivých her se počítá různým způsobem a každá má jinou grafiku a příběh, ale myslíme, že si snadno najdete to, co se vám bude líbit. Pokud chcete radu, můžete si pro začátek vybrat hru Tiny Trials. Utkáte se v ní v řadě miniher proti skutečnými lidem z celého světa. Zní vám to zábavně? Je to spousta zábavy! Rozdíl je ale v tom, když si zahrajete Flash hry vyžadující rychlou reakci proti ostatním. Mezi další dva tituly, které si nejspíš oblíbíte, patří Čtyřsekundové šílenství a The Ultimate Douchebag Workout. Ty patří k těm nejlepším Flash reakčním hrám, které nabízíme. V té první máte pouze čtyři sekundy na dokončení úkolu. Ve druhé musíte rychle reagovat, aby chlapík získal svaly a sbalil dívku, koupit nové oblečení atd. Podaří se vám odemknout v některé z těchto her všechny úrovně?