Herní Ostrov » Deskové Hry » Čínská dáma
8.1 / 10 - 916

Čínská dáma

Rozdíly mezi touto hrou a klasickou dámou rychle překonáte. Tuto hru rychle ovládnete, i když neznáte pravidla dámy. Zahrajte si proti počítači nebo přes internet proti člověku.

CapsCaps
76%
Naše flash hry na principu Čínské dámy jsou dostupná zdarma on-line a umožní vám bezproblémové vzrušení z deskové hry. Ať už budete hrát proti počítači nebo multiplayerovou verzi, která vám umožní utkat se s živým soupeřem, myslíme si, že si tituly, které máme k dispozici, oblíbíte. Stone Checkers je jen jednou z mnoha online Čínských dam, které máme ve své nabídce.

Dva další populární tituly z kategorie Čínské dámy jsou Čínská dáma a Blobs. Obě to jsou výjimečné a zajímavé verze této klasické strategické hry. U těchto her se nebudete muset obávat ztráty figurek! A nebudete muset nic uklízet, až dohrajete. Stačí jen stisknout tlačítko, a můžete začít znovu od začátku. To je jeden z důvodů, proč lidé milují naše bezplatné online flash hry. Pokud máte rádi Čínskou dámu, ale chcete něco trochu jiného – byť s asijskou příchutí – doporučujeme vyzkoušet naši flash hru Mahjong a trochu si hraní osvěžit. Hraní Čínské dámy je zábavné, ale i přesto, že nabízíme různé variace, můžete dostat chuť na něco trochu jiného.