Herní Ostrov » Klasické Hry » Útěk
8.9 / 10 - 3913

Útěk

Původní hra Vypuknout vyšla v roce 1976. Okamžitě se stal úspěšným pro Atari, které jej vyvinulo.Cíl hry je jednoduchý, musíte zničit vrstvy cihel se skákací koule. Můžete si odrazit koule mimo pádlo ovládáte. Cíl může být jednoduchý, ale tyto hry určitě nejsou!

Breakout je jednou z úplně prvních videoher. Vznikla v roce 1976 a Atari s ní měla velký úspěch. Úkolem je dostat se z prostoru obestaveného zdmi postupným ničením jedné vrstvy cihel za druhou. Jak na to, ptáte se? Odrážejícím se míčkem, samozřejmě! A zde se projeví vaše šikovnost. Nejlepší ovšem je, že pro vás máme mnoho různých typů flash her Breakout.
Ač je základní úkol této hry jednoduchý, existuje hodně inovací. Vezměte si například Star Ball. V této flash hře typu Breakout je třeba k rozbití některých cihel víc než jeden úder a jiné cihly obsahují powerupy a bonusové body. Úrovně jsou čím dál obtížnější, takže pokud se vaše jméno ocitne na vrcholu žebříčku, jste dobří. Mezi další skvělé flash hry typu Breakout, které nabízíme, patří Fairy Arkanoid a Crush Maniacs. Oba tyto tituly vám umožní rozbít tolik cihel, kolik zvládnete. Jsou sice trochu odlišné, ale pobaví vás. Jde o to naučit se ovládat pádlo správně, abyste mohli z nejlepších úhlů rozbít co nejvíc cihel.
BloxBlox
74%