Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Reakční Hry » Úskok
8.8 / 10 - 183

Úskok

Vyhněte se všech o proletí na vás! Budete muset být rychlí a upozornění. Hrajte různé hry, které mají svůj vlastní jedinečný styl a pokuste se přivést nejvyšší skóre!

Naše Flash plošinové hry jsou jednoduché a přesto plné zábavy. Vaším cílem je v podstatě vyhýbat se objektům, které na vás padají. Objekty jsou různé (poměrně) podle toho, jakou hru skutečně hrajete, ale buďte klidní, zažijete pár překvapení, ať si vyberete cokoli. Jednou z nejlepších věcí na těchto typech her je, že jsou se zvyšujícími se úrovněmi stále náročnější, takže výzvám budete čelit neustále. Některé z nich můžou být tak náročné, že budete mít problém se dostat k poslední úrovni.
Jedna z oblíbených online plošinových her, kterou nabízíme, má název Run-O-Saur. V této Flash hře vystupují dinosauři. Pokud milujete dinosaury, určitě jí propadnete. Mezi dva další oblíbené tituly v této kategorii patří Kostkové pole a Ragdoll Laser Dodge. Bez ohledu na to, kterou hru si vyberete, věříme, že jejím hraním strávíte spousty času, abyste se dostali do finálních úrovní a získali nejvyšší skóre. Videohry o uhýbání předmětům nejsou pro každého, ale pro lidi, kteří potřebují cvičit koordinaci rukou a očí nebo jen čelit výzvám, je vynikajícím způsobem zábavy. Jsou taky praktické, když si chcete odpočinout od celodenního stresu. Podívejte se na všechny Flash plošinové hry, které nabízíme, a vyberte si takovou, která vám vyhovuje.