Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Účes
8.3 / 10 - 3317

Účes

Vždy jste chtěli vyzkoušet jiný střih nebo barvu, ale báli jste se, co si ostatní budou myslet? Nebojte se nic, zde si můžete vyzkoušet všechny různé styly bez obav, že někomu nebude líbit. Dejte si fialový buzz střih nebo jasně červený koňský ohon. Experimentujte a užívejte si!

Naše Flash kadeřnické hry jsou vynikajícím způsobem trávení volného času a zábavy při učení se, jak udělat různé účesy. S těmito simulacemi účesů si užijete zábavu. Některé jsou složitější než jiné, nabízejí více možností a detailů, ale všechny jsou svým způsobem zábavné. Pokud se vám tento typ hry líbí, doporučujeme vyzkoušet je všechny. Pro mladší děti, teenagery nebo dokonce dospělé jsou tyto videohry vynikajícím způsobem trávení času.
I když jsou některé tituly o celebritách, jiné jsou obecné povahy. Například ve hře Dívčí proměna můžete umývat, sušit a dokonce upravovat vlasy některé z postav ve hře. Salón Velká Mama je další Flash hrou s česáním, která se netýká konkrétní celebrity či filmové hvězdy. Zjistíte také více o tom, jak to probíhá v salónu krásy. Na této stránce najdete ty nejlepší kadeřnické hry, které můžete hrát online zdarma. Nejsou to hry pro každého, ale pokud milujete módu a styl a česání vlasů, určitě vás při hraní některá z nich zaujme. Jsou zdarma, takže jich můžete vyzkoušet, kolik chcete, až najdete tu pravou.